Call-центр Поликлиники:+7 (727) 312-24-77
 +7 (700) 674 60 44
Размер шрифта: A A A
Цветовая схема: A A A
 
 Call-центр Поликлиники:
        +7 (727) 312-24-77

 +7 (700) 674 60 44







Акушерлік – гинекологиялық бөлімшенің жұмыс кестесі

Кабинет

ТАЖ

Қызмет көрсету ауданы

Қабылдау кестесі

8

Кулымбаева Айбаршын Маратовна

Заведующая отделения

08:00 - 17:00

12

Адилбаева-Умирбекова Баян Наймахановна

Старшая акушерка

08:00 - 17:00

7

Токмакова Валентина Яковлевна

Медсестра дневного стационара

08:00 - 15:40

9

Джолдасова Гулбану Алтынбековна

Акушерка

08:00 - 15:40

14

Кунафина Аяужан Саматбековна

Врач акушер-гинеколог

Пн. 8.00 - 14.00

Вт. 14.00 - 20.00

Ср. 8.00 - 14.00

Чт. 14.00 - 20.00

Пт. 8.00 - 14.00

14

Айтбаева Жанна Айтбаевна

Акушерка

Пн. 8.00 - 14.00

Вт. 14.00 - 20.00

Ср. 8.00 - 14.00

Чт. 14.00 - 20.00

Пт. 8.00 - 14.00

16

Есиркеева Бибигуль Тургановна

Врач акушер-гинеколог

Пн. 8.00 - 14.00

Вт. 14.00 - 20.00

Ср. 8.00 - 14.00

Чт. 14.00 - 20.00

Пт. 8.00 - 14.00

16

Ганиева Нигара Раманкулыевна

Акушерка

Пн. 8.00 - 14.00

Вт. 14.00 - 20.00

Ср. 8.00 - 14.00

Чт. 14.00 - 20.00

Пт. 8.00 - 14.00

16

Абжанова Дамиля Кизатовна

Врач акушер-гинеколог

Пн. 14.00 - 20.00

Вт. 8.00 - 14.00

Ср. 14.00 - 20.00

Чт. 8.00 - 14.00

Пт. 14.00 - 20.00

16

Курпибаева Ирина Владимировна

Акушерка

Пн. 14.00 - 20.00

Вт. 8.00 - 14.00

Ср. 14.00 - 20.00

Чт. 8.00 - 14.00

Пт. 14.00 - 20.00

14

Мұхтарова Гұлнұр Бауыржановна

врач акушер-гинеколог

Пн. 14.00-20.00

Вт. 8.00-14.00

Ср. 14.00-20.00

Чт. 8.00-14.00

Пт. 14.00-20.00

14

Урунбаева Роза Махмудовна

Акушерка

Пн. 14.00-20.00

Вт. 8.00-14.00

Ср. 14.00-20.00

Чт. 8.00-14.00

Пт. 14.00-20.00

15

Сәрсен Феруза Апейқызы

врач акушер-гинеколог

Пн. 14.00-20.00

Вт. 8.00-14.00

Ср. 14.00-20.00

Чт. 8.00-14.00

Пт. 14.00-20.00

15

Бердыбекова Гульнара Биляловна

Акушерка

Пн. 14.00-20.00

Вт. 8.00-14.00

Ср. 14.00-20.00

Чт. 8.00-14.00

Пт. 14.00-20.00

13

Тажибекова Дана Куатбековна

врач акушер-гинеколог

Пн. 14.00-20.00

Вт. 8.00-14.00

Ср. 14.00-20.00

Чт. 8.00-14.00

Пт. 14.00-20.00

13

Юлдашева Эльмира Довранбековна

Акушерка

Пн. 14.00-20.00

Вт. 8.00-14.00

Ср. 14.00-20.00

Чт. 8.00-14.00

Пт. 14.00-20.00

15

Мендиярова Айткуль Ихсановна

Акушерка

Пт. 8.00 – 14.00



1 педиатрия бөлімшесінің жұмыс кестесі

№ участка

Кабинет

Аты жөне

Жұмыс кестесі

1

9

Дәрігер: Лаубаева Гүлнүр Сансызбековна

м/б: Орманова Ляззат Жузбаевна

Пн 10.00-14.00

Вт 08.00-12.00

Ср 16.00-20.00

Чт 14.00-18.00

Пт 09.00-13.00

2

9

Дәрігер: Хайраш Болат Хайрашевна

м/б: Бахтияр Акмарал Юсуфовна

м/б: Авамсалиева Инабат Нурахметовна

Пн 16.00-20.00

Вт 13.00-17.00

Ср 10.00-14.00

Чт 08.00-12.00

Пт 14.00-18.00

3

11

Дәрігер: вакантно

м/б: Исмаилова Гульнар Ахметовна

Пн 13.00-17.00

Вт 08.00-12.00

Ср 12.00-16.00

Чт 10.00-14.00

Пт 14.00-18.00

4

21

Дәрігер: Абдримова Шахниза Баратжановна

м/б: Митанова Куляш Копжурсиновна

Пн 09.00-13.00

Вт 16.00-20.00

Ср 13.00-17.00

Чт 14.00-18.00

Пт 08.00-12.00

5

21

Дәрігер:Бегалиева Айсулу Жарылыковна

м/б: Бақтияр Алтыншаш Қалдыбайқызы

м/б: Жолай Дана Жүсіпәліқызы

Пн 15.00-19.00

Вт 10.00-14.00

Ср 08.00-12.00

Чт 08.00-12.00

Пт 13.00-17.00

6.

7

Дәрігер: Гиль Нонна Николаевна

м/б: Турлыбаева Сауле Кенжебаевна

Пн 14.00-18.00

Вт 08.00-12.00

Ср 15.00-19.00

Чт 10.00-14.00

Пт 13.00-17.00

7

7

Дәрігер: вакантно

м/б: Тлебалдиева Гулнур Аманбековна

Пн 08.00-12.00

Вт 13.00-17.00

Ср 11.00-15.00

Чт 15.00-19.00

Пт 08.00-12.00

8

8

Дәрігер: Бейсебаева Венера Кусаиновна

м/б: Герасимова Елена Михайловна

Пн 13.00-17.00

Вт 16.00-20.00

Ср 08.00-.12.00

Чт 09.00-13.00

Пт 13.00-17.00

16

11

Дәрігер: Кунту Ердаулет

м/б: Сланова Айнур Құрманбекқызы

Пн 09.00-13.00

Вт 14.00-18.00

Ср 08.00-12.00

Чт 16.00-20.00

Пт 09.00-13.00



1 ЖТД бөлімшесінің жұмыс кестесі

Участок

ТАЖ

Кабинет

Қызмет көрсету аумағы

Қабылдау кестесі

Зав. отд: Чилиманова Лаура Осахановна

Старшая медсестра: Топаева Гулжанат Жумабековна

212

Пн,ср,чт: с 09.00 - 18.00

Вт, пт: с 08.00 - 17.00

17

Врач: Карабекова Алтынай Сергалиевна

Медсестра: Рамазанова Алтынай Жантемировна

Медсестра: Ақылбек Динара Маратқызы

213

209

Навои:296, 298, 300, 302, 304, 308а, 308/2, 308/3,

308/4, 308/5, 308/6, 308/7, 308/8, 308/9, 308/10,

308/11, 310, 310а, 312

Пн, чт:с 09.00 - 16.40

Вт:пт: с 08.00 - 15.40

Ср.: с 12.20 - 20.00

18

Врач: вакантно

Медсестра: Жузбаева Эльмира Даулетхановна

Медсестра: Байдаулетова Нагима Таскуловна

217

206

Аль-фараби-125, 127, 129, 131, 133, 135

Навои-322, 324, 326, 328

Хан-Тенгри 1-220

Дулати 7-24

Хан-Тенгри Свежесть 1-36

Хан-Тенгри Энергетик 1-36

Пн, чт: с 09.00 - 16.40

Вт, пт: с 08.00 - 15.40

Ср: с 12.20 - 20.00

19

Врач: вакантно

Медсестра: Бельгибаева Кулзина Шымыркуловна

Медсестра: Сабитова Гульжан Темирбековна

219

211

мкр Орбита-2 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28а, 28б,

Пн;чт:с 09.00-16.40

Вт:пт: с 08.00-15.40

Ср: с 12.20-20.00

20

Вр: вакантно

Медсестра: Айбекова Мадина Онгаровна

Медсестра: Слюнько Олеся Владимировна

227

202

Навои - 312а, 314а, 316, 320

мкр Орбита-2 -1, 2, 3, 4, 5, 36, 37, 38

Пн, чт:с 09.00-16.40

Вт, пт: с 08.00-15.40

Ср: с 12.20-20.00

21

Врач: Сарсембиева Айнур Сериковна

Медсестра: Бекенова Мира Кенесбаевна

Медсестра: Шәкімова Гулжан Султанқызы

216

200

Навои-314,318,

Мкр Орбита 2-6,7,8,9,10,11,12,13,14

Пн, чт:с 09.00-16.40

Вт, пт: с 08.00-15.40

Ср: с 12.20-20.00

22

Врач: Смаилова Гулсим Жорабековна

Медсестра: Жапакова Жанылсын Нурмаганбетовна

Медсестра: Алимжанова Гюзаль Гайратжановна

218

205

Мкр Орбита 2-24,26,27,28,28в,29,29а,30,31,32,33,34,35

Пн;чт:с 09.00-16.40

Вт:пт: с 08.00-15.40

Ср: с 12.20-20.00

23

Врач: Есимова Дана Жомартовна

Медсестра: Альмуратова Тогжан Алтынбекқызы

Медсестра: Момбекова Акмарал Абдилахановна

224

203

Мельникайте:1 - 34

Шахтерская: 1 - 34

Декарте: 1 - 34

Пн;чт:с 09.00-16.40

Вт:пт: с 08.00-15.40

Ср: с 12.20-20.00

24

Врач: вакантно

Медсестра: Коркина Ирина Александровна

Медсестра: Кусайнова Алия Ахмановна

214

208

Эйлера: 1 - 34

Ухтомского: 1 - 34

Рыскулбекова :2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18

Навои 210/1 - 2 - 3

Пн;чт:с 09.00-16.40

Вт:пт: с 08.00-15.40

Ср: с 12.20-20.00



2 ЖТД бөлімшесінің жұмыс кестесі

Учаскесінің нөмірі

ТАЖ

Кабинет

Қызмет көрсету аумағы

Қабылдау кестесі

Зав.отд:Абдыкеримова Гулнара Даулетовна

204

Пн, ср, чт: с 09.00 - 18.00

Вт, пт: с 08.00 - 17.00

1

Врач: Акжалова Юлия Ивановна

205

213

Орбита-3 дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 13, 16

Пн, чт: с 09.00 - 16.40

Вт, пт: с 08.00 - 15.40

Ср: с 12.20 - 20.00

2

Врач: Курарова Камила Маратовна

209

217

Орбита-3 дома: 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27

Пн, чт: с 09.00 - 16.40

Вт, пт: с 08.00 - 15.40

Ср: с 12.20 - 20.00

3

Врач: Сулейменова Акбота Суйиншиевна

200

220

Орбита-3 дома: 28, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46

Пн, чт: с 09.00 - 16.40

Вт, пт: с 08.00 - 15.40

Ср: с 12.20 - 20.00

4

Врач: Зайырбек Сымбат Жаркынбеккызы

202

220

Орбита-3 дома: 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 55/2

Пн, чт: с 09.00 - 16.40

Вт, пт: с 08.00 - 15.40

Ср: с 12.20 - 20.00

5

Врач: Каблан Асель Бауыржановна

203

228

Щепкина: 35, 35а, 37, 39

Торайгырова: 11, 11а, 13, 15, 17

Пн, чт: с 09.00 - 16.40

Вт, пт: с 08.00 - 15.40

Ср: с 12.20 - 20.00

6

Врач: Бегимкулова Светлана Аманбаевна

206

228

Торайгырова: 19, 19а, 21, 25/1, 25/2, 25/3, 27, 39, 41

Пн, чт.: с 09.00 - 16.40

Вт, пт.: с 08.00 - 15.40

Ср.: с 12.20 - 20.00

7

Врач: Надирбеков Ернат Бахытбекович

208

229

Торайгырова: 45, 45а, 47, 49, 51, 53 Рыскулбекова: 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/9 (Байтал)

Пн, чт: с 09.00 - 16.40

Вт, пт: с 08.00 - 15.40

Ср.: с 12.20 - 20.00



3 ЖТД бөлімшесінің жұмыс кестесі

Учаскесінің нөмірі

ТАЖ

Кабинет

Мекен жайы

Қабылдау кестесі

Зав. отд: Дюсенова Лаура Санатовна

207

Пн, ср:чт с 09.00-18.00

Вт, ср: с 08.00-17.00

25

Врач: вакантно

м/с Кидирбаева Ф. Х.

м/с Журакулова А. С.

217

209

Навои 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 30, 32, 36, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 74, 72.

Пн, пт:с 16.00 – 20.00

Вт, ср: с 12.00 – 14.00

Чт: с 08.00 – 12.00

26

Врач: Адильбеков А. А.

м/с: Дауылбаева Ж. С.

м/с: вакантно

216

211

Навои 7, 37

Жандосова 100 – 134

Сулейменова 1 -1, Карская, Симферопольская, Тунтубаева, МЦ SBS

Пн, пт:с 16.00 – 20.00

Вт, ср: с 12.00 – 14.00

Чт: с 08.00 – 12.00

27

Врач: Жанасаева Ж. М.

м/с Малкубаева С. А.

м/б: Турсынбай А. Т.

224

208

Таугуль 1 дом 76, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 91, 92

Сулейменова 13, 15, 18, 20, 22

Талдыкурганская

Пятницкого 23

Пн, пт:с 16.00 – 20.00

Вт, ср: с 12.00 – 14.00

Чт: с 08.00 – 12.00

28

Врач: вакантно

м/с: Асанова Н. Д.

219

206

Таугуль 1 дом 32, 33, 34, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52б

Навои 59 – 140а

Чернова 72 – 122

Актюбинская 42 - 89

Пн, пт:с 16.00 – 20.00

Вт, ср: с 12.00 – 14.00

Чт: с 08.00 – 12.00

29

Врач: Колдейсбаев А. Е.

м/с: Яхьярова С. И.

м/с: Әгіл М. Е.

218

202

Таугуль 1 дом 41, 42, 43, 57, 58, 59, 60

Токтабаева дом 9, 11, 13

2 Вишневская дом 1/35а, 1/35б

Сулейменова 24

Пн, пт:с 16.00 – 20.00

Вт, ср: с 12.00 – 14.00

Чт: с 08.00 – 12.00

30

Врач: Махсутова А. М.

м/с Мурзатаева А. К.

м/с Тлеужан М. Б.

214

200

Сулейменова 19, 21, 23, 24а, 24б, 25, 26а

Пятницкого 6, 6

Пн, пт:с 16.00 – 20.00

Вт, ср: с 12.00 – 14.00

Чт: с 08.00 – 12.00

23

Врач: Есимова Дана Жомартовна

Медсестра: Альмуратова Тогжан Алтынбекқызы

Медсестра: Момбекова Акмарал Абдилахановна

224

203

Мельникайте:1-34

Шахтерская: 1-34

Декарте:1-34

Пн, пт:с 16.00 – 20.00

Вт, ср: с 12.00 – 14.00

Чт: с 08.00 – 12.00

24

Врач: вакантно

Медсестра: Коркина Ирина Александровна

Медсестра: Кусайнова Алия Ахмановна

214

208

Эйлера:1-34

Ухтомского:1-34

Рыскулбекова :2,4,6,8,10,12,14,16,18

Навои 210/1 – 2 - 3

Пн, пт:с 16.00 – 20.00

Вт, ср: с 12.00 – 14.00

Чт: с 08.00 – 12.00

Ср: с 12.20 - 20.00



4 ЖТД бөлімшесінің жұмыс кестесі

Учаскесінің нөмірі

ТАЖ

Кабинет

Мекен жайы

Қабылдау кестесі

34

Врач: Махметова Алмагуль

Абаевна

М/С АДИЛЬХАН ДАНА МУРАТКЫЗЫ

М/С МУРТАЗАЕВА АЙНУР БУРКИТБАЕВНА

214

209

КАРПИНСКОГО 1-18

СУЛЕЙМЕНОВА 36, 38, 40, 40А, 40Б, 40В, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52

РЫСКУЛБЕКОВА 13-39

ГУБКИНА ВСЕ.ЛАДЫГИНА 32.34 АДМ

ЧЕРЕПАНОВА 14, 22, 24, 26, 19, Щепкина 27, 27б, 31, 31a, 33/1, 34б, 33

ПН., ПТ: с 16.00 -18.00 взр

ПН., ПТ: с 18.00 - 20.00 дет

ВТ., СР.: с 08.00 - 10.00 взр

ВТ, СР: с 10.00 - 12.00 дет

ЧТ: с 08.00 - 10.00 взр

ЧТ: с 10.00 - 12.00 дет

35

Врач: вакантно

М/С: КАСАИНОВА ДАНЫШПАН УЛДАХАНОВНА

М/С: КАРИБАЙ БЕКЖАН КУАНЫШБАЙУЛЫ

213

206

ЛАДЫГИНА 26, 26/1, 26/3, 28, 31, 33, 35, 37

ЧЕРЕПАНОВА 31, 33, 35, 36, 37

ПЯТНИЦКОГО 50, 51 ,52, 52А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73,

74, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98.

ЩЕПКИНА 7/48, 9/2, 11/2, 13, 15, 15А, 15Б, 71, 71А

АЛЛЕРГОЦЕНТР, ШКОЛА АРХИМЕДА , ШКОЛА-ИНТЕРНАТ 4, 5

ПН., ПТ: с 16.00 -18.00 взр

ПН., ПТ: с 18.00 - 20.00 дет

ВТ., СР.: с 08.00 - 10.00 взр

ВТ, СР: с 10.00 - 12.00 дет

ЧТ: с 08.00 - 10.00 взр

ЧТ: с 10.00 - 12.00 дет

36

Врач: АЛДАЖАРОВА АСИЯ БАХИТОВНА

м/с:.НАЗАРОВА ФЕРУЗА АМАНГЕЛЬДИЕВНА

м/с Каримова Ардак Жармуханбетовна

227

206

ТАУГУЛЬ 4, 4А, 5, 8, 10, 11, 13, 14,

ДЖАНДОСОВА 140/1

ПН., ПТ: с 16.00 -18.00 взр

ПН., ПТ: с 18.00 - 20.00 дет

ВТ., СР.: с 08.00 - 10.00 взр

ВТ, СР: с 10.00 - 12.00 дет

ЧТ: с 08.00 - 10.00 взр

ЧТ: с 10.00 - 12.00 дет

37

Врач вакантно

м/с АУКЕНОВА САБИРА АСКАПОВНА

м/с Жайлаубаева Нурила

218

208

ДЖАНДОСОВА 144/1, 144/2, 150А, 150/2, 150/3, 140/2

ТАУГУЛЬ 6, 7, 9, 12, 52, 53

ПН., ПТ: с 16.00 -18.00 взр

ПН., ПТ: с 18.00 - 20.00 дет

ВТ., СР.: с 08.00 - 10.00 взр

ВТ, СР.: с 10.00 - 12.00 дет

ЧТ: с 08.00 - 10.00 взр

ЧТ: с 10.00 - 12.00 дет

38

Врач: вакансия

м/с МОЛДАБЕКОВА ГУЛЬСАРА ДОСЫМХАНОВНА

м/с ТЕЖЕНБАЕВА АЙГЕРИМ МАТЖАНОВНА

217

203

ТАУГУЛЬ 40-51, 38, 39

Я/С №54, №55

ПН., ПТ: с 16.00 -18.00 взр

ПН., ПТ: с 18.00 - 20.00 дет

ВТ., СР.: с 08.00 - 10.00 взр

ВТ, СР: с 10.00 - 12.00 дет

ЧТ: с 08.00 - 10.00 взр

ЧТ: с 10.00 - 12.00 дет

39

Врач: Даринова Сымбат М/С.САТЫБАЛДИНА ГУЛСАБИРА АНУАРБЕКОВНА

М/С ВАКАНТНО

224

205

ТАУГУЛЬ 1-68, 70, 72, 75

ТАУГУЛЬ 19, 20, 20А, 21, 35, 37

ПЕД. КОЛЛЕДЖ №2

С.Ш. № 127

ПН., ПТ: с 16.00 -18.00 взр

ПН., ПТ: с 18.00 - 20.00 дет

ВТ., СР.: с 08.00 - 10.00 взр

ВТ, СР: с 10.00 - 12.00 дет

ЧТ: с 08.00 - 10.00 взр

ЧТ: с 10.00 - 12.00 дет

40

Врач: ЕРГАЗИНА АКМАРЖАН АНСАКЫЗЫ

М/С.НЕСИПБЕК ГУЛИМ МАРАТКЫЗЫ

М/С.МАЖЕНОВА САУЛЕ

УЗАКБАЕВНА

219

205

ДЖАНДОСОВА 162А, 164, 166, 168, 170, 172, 172В, 172Г, 174Г

ЩЕПКИНА 1А

ПЯТНИЦКОГО 75, 77А, 81, 98А

ПН., ПТ: с 16.00 -18.00 взр

ПН., ПТ: с 18.00 - 20.00 дет

ВТ., СР.: с 08.00 - 10.00 взр

ВТ, СР: с 10.00 - 12.00 дет

ЧТ: с 08.00 - 10.00 взр

ЧТ: с 10.00 - 12.00 дет

41

Врач: БАЙБУЛАТОВА АЙГУЛЬ КОЗИЕВНА

М/С.НУРХОЖАЕВА ПАТШАГУЛЬ ЕРПАЙЗОВНА

М/С.БЕКБОЛАТОВА МАЙРАШ ШАМШЫРАХОВНА

216

200

ДЖАНДОСОВА 174, 174А, 176, 176А, 178, 180, 182, 182А, 184, 184А, 184Б, 184В, ПЯТНИЦКОГО 83

ПН., ПТ: с 16.00 -18.00 взр

ПН., ПТ: с 18.00 - 20.00 дет

ВТ., СР.: с 08.00 - 10.00 взр

ВТ, СР: с 10.00 - 12.00 дет

ЧТ: с 08.00 - 10.00 взр

ЧТ: с 10.00 - 12.00 дет

42

Врач Жуматаева Сауле Абилппатаевна

М/С. Байжума Айдана

М/С.ТАЖИМОЛДА ГУЛНАЗ

229

200

ДЖАНДОСОВА 184/В, /1, 186.

ЖАЗЫЛБЕКА ВСЕ

КАРГАЛЫ ВСЕ

ЦЕНТРАЛЬНАЯ 146-160.

АРЫЧНАЯ,ЗАПАДНАЯ, ВЕТЕРАН,

ВИНОГРАДНАЯ, МАЛИНОВАЯ

ПН., ПТ: 16.00-18.00 взр

ПН., ПТ :18.00-20.00 дет

ВТ., СР.: 12.00-14.00 взр

ВТ., СР.: 14.00-16.00 дет

ЧТ.: 08.00-10.00 взр

ЧТ.: 10.00-12.00 дет



5 ЖТД бөлімшесінің жұмыс кестесі

Учаскесінің нөмірі

ТАЖ

Кабинет

Мекен жайы

Қабылдау кестесі

И.о. зав. отд: Смахан Асем Смаханкызы

Ст. м/с: Джакупова Батима Назрахметовна

215

Пн, ср: с 08.00 - 17.30

Вт, чт: с 09.00 - 18.30

Пт: с 09.00 - 18.30

45

Врач: Супиева Н.Т (по вызовам)

Мс: Хамитова Бубихан

Мс: Маматкулова Хамарсулу

219

Орбита 1-дома с 6 по 17

Пн, Ср: с 08.00 - 12.00

Вт , чт: с 16.00 - 20.00

Пт: с 12.00 - 16.00

46

Врач: Серимбетова Назген Ергалиевна (заменяет)

М/с: Хамитова Бубихан

М/с: Маматкулова Хамарсулу

200

219

Орбита-1 дома с 18 по 27

Пн, Ср: с 08.00 - 12.00

Вт , чт: с 16.00 - 20.00

Пт: с 12.00 - 16.00

2

Врач: Кутнякова Любовь Васильевна

М/с: Жунисбеков Бахтияр

М/с: Әлімбет Әсем

216

Навои-208

Пн, Ср: с 08.00 - 12.00

Вт , чт: с 16.00 - 20.00

Пт: с 12.00 - 16.00

43

Врач: Керимбекова Гульдана Жаканшаевна

М/с: Тажимолда Азима

200

217

Орбита-1 дома:с 1по5, с 34 по 38 дом

Пн, Ср: с 08.00 - 12.00

Вт , чт: с 16.00 - 20.00

Пт: с 12.00 - 16.00

44

Врач: Серимбетова Назген Ергалиевна

М/с: Мукаева Жансая

202

218

Орбита-1 с 25 по 33 дом

Пн, Ср: с 08.00 - 12.00

Вт , чт: с 16.00 - 20.00

Пт: с 12.00 - 16.00

4

Врач: Кутнякова Любовь Васильевна

М/с: Жунисбеков Бахтияр

М/с: Әлімбет Әсем

202

227

Аскарова с 2-12 (Эпл-Таун), Мирас 157, Кошек батыр с 1-25 дома, Дарын

Пн, Ср: с 08.00 - 12.00

Вт , чт: с 16.00 - 20.00

Пт: с 12.00 - 16.00

47

Врач: Жаркын Багдат Тузелбайулы

М/с:Әбітай Әсель

206

214

Орбита-4 дома:с 1 по 6

Пн, Ср: с 08.00 - 12.00

Вт , чт: с 16.00 - 20.00

Пт: с 12.00 - 16.00

48

Врач: Гаджиева Зулейха Малик-кызы

М/с:Әбітай Әсель

208

214

Орбита-4 с 7по 11 дом

Пн, Ср: с 08.00 - 12.00

Вт , чт: с 16.00 - 20.00

Пт: с 12.00 - 16.00

49-50

Врач: Әлімжанқызы Береке

М/с: Байбусинова Турдыхол

М/с: Сиздыкова Гульдана

209

213

Орбита-4 с 15 по38 дом

Пн, Ср: с 08.00 - 12.00

Вт , чт: с 16.00 - 20.00

Пт: с 12.00 - 16.00



Консультациялық - диагностикалық балалар көмек көрсету бөлімшесінің қызметкерлерінің жұмыс кестесі

Аты жөні

лауазымы

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

проф.күні

бейсенбі

жұма

1

Бектасова Майра Асылбековна

Отоларинголог

09.00 – 16.40

12.20 – 20.00

09.00 – 16.40

09.00 – 16.40

09.00 - 16.40

2

Забелина Наталья Анатольевна

Логопед

---------------

8.30 - 14.30

11.00 – 17.00

----------------

8.30 – 14.30

3

Кайрбаева Фарида Исабековна

Дерматолог

09. 00 - 12.00

09.00 - 12.00

09.00 – 12.00

09.00 – 12.00

09.00 - 12.00

4

Касымжанова Карлыгаш

Амангазиевна

Офтальмолог

8.00 – 15.40

12.20 – 20.00

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 - 15.40

5

Киекова Бибигуль Хамидуллиновна

Невролог

15.00 - 17.30

10.00 – 12.00

15.00 - 17.30

15.00 - 17.30

--------------

6

Лебедева Вера Алексеевна

Педиатр «Д»

кабинета.

8.00 - 15.40

8.00 - 15.40

8.00 - 15.40

8.00 - 15.40

8.00 – 15.40

7

Такенов Абат Абуович

фтизиопедиатр

8.00 - 12.00

12.00 - 16.00

8.00 - 12.00

Диспансерный день

8.00 – 12.00

8

Мейірханов Бақдаулет Нурсейітұлы

Хирург

8.00 - 15.40

8.00 - 15.40

8.00 - 15.40

8.00 - 15.40

8.00 – 15.40

9

Сулейменова Сауле Бахтияровна

Хирург

17.00 – 20.00

------------

--------------

17.00 – 20.00

-----------

10

Ботабекова Эльмира Санатовна

Физиотерапевт

8.00 - 15.40

8.00 - 15.40

8.00 - 15.40

8.00 - 15.40

8.00 – 15.406

11

Ан Виктор Васильевич

Травматолог

-------------------

14.00 – 16.00

------------------

----------------

-----------------



Кеңес беру-диагностика бөлімшесінің жұмыс кестесі (ересектер)

№ кабинет

ТАЖ

Мамандығы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

317

Сармасаева Алия Мейрентаевна

Заведущая отделения

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

301

Кудеринова Л. К.

хирург

С 8.00 – 17.35

С 8.00 – 17.35

С 8.00 – 17.35

Вызывной день

С 8.00 – 17.35

305

Менгликулова Р. Д.

ЛОР

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

310

Буримкулова А. Т.

окулист

С 13.00 – 18.15

С 8.00 – 15.40

С 13.00 – 18.15

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

313

Муканова К. Ш.

невропатолог

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

С 8.00 – 15.40

306

Мамытханов С. С.

хирург

С 16.00 – 18.00

С 16.00 – 18.00

С 16.00 – 18.00

С 16.00 – 18.00

С 16.00 – 18.00

306

Шакиров Б. Р.

травматолог

-

С 9.00 – 12.00

-

-

С 9.00 – 12.00

308

Пухарбекова Н. К.

онколог

С 8.00 – 13.00

С 8.00 – 13.00

С 8.00 – 13.00

С 8.00 – 13.00

С 8.00 – 15.40

429

Нишанова Д. Б.

кардиолог

С 9.00 – 17.00

С 9.00 – 17.00

С 9.00 – 17.00

С 9.00 – 17.00

С 9.00 – 17.00

312

Токаева Малик Г. С.

эндокринолог

8.00 – 9.55

8.00 – 9.55

8.00 – 9.55

8.00 – 9.55

8.00 – 9.55

311

Ахметбеков С. Ш.

эндокринолог

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

315

Алифтенова Н. Ж.

эндокринолог

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

308

Баймаханов Р. Б.

уролог

15.00 – 17.00

15.00 – 17.00

15.00 – 17.00

15.00 – 17.00

15.00 – 17.00

312

Хамзина А. Н.

эндокринолог

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

102/1

Ауелбекова Ш. Ж.

инфекционист

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

102/2

Аметбекова Ф. О.

эпидемиолог

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

8.00 – 17.00

412

Арипжанов О. А.

стоматолог

9.00 – 14.00

9.00 – 14.00

9.00 – 14.00

9.00 – 14.00

9.00 – 14.00

102

Карбаева Г. С.

фтизиатр

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

312

Мысырбекова Ж. Д.

невропатолог

14.00 – 18.00

14.00 – 18.00

14.00 – 18.00

14.00 – 18.00

14.00 – 18.00

314

Тезекбаева Ж. Ж.

кардиолог

8.00 – 9.55

8.00 – 9.55

8.00 – 9.55

8.00 – 9.55

8.00 – 9.55

102

Парфентьева О. Ю.

фильтр

8.00 – 13.00

8.00 – 13.00

8.00 – 13.00

8.00 – 13.00

8.00 – 13.00

309

Джабишева М. Ж.

уролог

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

8.00 – 15.40

Байланыстар

  • Алматы қ. Орбита-3 ықшамауданы,
    Торайғыров көш., 12А, Мұстафин бұрышы
  • Call-центр Поликлиники:
    +7 (727) 312-24-77
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Карта сайта

ЕМХАНА ТУРАЛЫ

«№ қалалық емхана» МКҚК қайта атау туралы» Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 16 қыркүйектегі № 4/729 қаулысы негізінде құрылған. Емхана алғашқы медициналық-санитарлық, консультативтік диагностикалық, соның ішінде мамандандырылған көмекті көрсетеді, ересектерге, балаларға және әйелдерге біржолғы көмек, 83690 мемлекеттік тапсырыс бойынша... Толығырақ
Template Settings
Select color sample for all parameters
Green Dark_Green Oranges Yellow
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top